Vážení zákazníci,

Společnost VELOX-WERK, s.r.o. si plně uvědomuje vážnost situace spojenou s rizikem onemocnění COVID-19 a snažíme se na ni adekvátně reagovat.
Zavedli jsme nezbytná bezpečnostní opatření v souladu s posledním nařízením vlády ČR, ať se to týká opatření na pracovišti nebo kontaktu se zákazníky.
V současné době jsme tak připraveni realizovat všechny smluvené i rozjednané zakázky, přijímat nové a v maximální míře Vám pomoci.

  • výroba produktů VELOX, příjem objednávek a expedice fungují i nadále. Objednávky zboží je možné provádět buď přes náš eshop, nebo prostřednictvím spolupracujících stavebnin a stavebních firem.
  • náš obchodní tým je Vám stále k dispozici online přes email nebo telefonicky, osobní návštěvy jsou prozatím do odvolání pozastaveny
  • odběr objednaného zboží je možný po předchozí domluvě buď ve výdejních skladech stavebnin, nebo v sídle našeho výrobního závodu v Hranicích
  • doprava našich produktů probíhá prostřednictvím smluvních dopravců a spedičních firem
  • vjezd do areálu našeho výrobního závodu je povolen pouze po předchozí domluvě a s nasazenou rouškou. Po vjezdu se řiďte pokyny, které obdržíte na vrátnici. Nevystupujte zbytečně z auta a zavolejte na jedno z uvedených čísel, které obdržíte.

Děkujeme za pochopení.

Tým VELOX-WERK, s.r.o.